U periodu od 18. – 19. studenog 2025. godine u Sarajevu je održana II stručna konferencija „Gubici u vodovodnim sistemima“ .
Na konferenciji su sudjelovala vodovodna poduzeća iz regije, pravne osobe te gosti iz međunarodnih organizacija i obrazovnih ustanova.
Službeno je na Konferenciju prijavljeno 190 sudionika , dok je tijekom Konferencije ukupan broj prisutnih bio 207 .
Događaj je okupio relevantne stručnjake iz područja komunalne hidrotehnike, koji su imali priliku razmijeniti svoja iskustva i znanja vezana za problematiku gubitaka vode u vodovodnim sustavima .
Na konferenciji su također prisustvovali zaposlenici Javnog komunalnog poduzeća d.o.o. Tomislavgrad, čime smo dali doprinos razmjeni znanja, iskustava i primjera dobre prakse te jačanju suradnje s drugim sudionicima.
Sudjelovanje na ovakvim događajima važan je korak u daljnjem unaprjeđenju našeg rada i kvalitete komunalnih usluga.










