Tomislavgrad u bojama proljeća 🌸

U tijeku je sadnja cvijeća na području Tomislavgrada, kojom naš grad dobiva novo, svježije i ljepše lice.
Vrijedne ruke djelatnika svakodnevno uređuju javne površine, parkove i prometnice, unoseći raznolikost boja i dašak proljetnog ugođaja u svaki kutak grada.
Ove aktivnosti dio su kontinuirane brige o izgledu i uređenju našeg okoliša, s ciljem stvaranja ugodnijeg prostora za život svih naših sugrađana.
Zahvaljujemo svima i molimo da zajedno čuvamo i njegujemo posađeno cvijeće.